O konferenci

Personal Branding Summit 2019 je první zcela digitální konference na téma osobního brandingu v České republice.

Obsah konference tvoří 30 rozhovorů s předními odborníky na trh práce, komunikaci a rozvoj kariéry. Rozhovory byly postupně zveřejněny od 6. do 12. října, kdy konference proběhla. Přístup do obsahu konference můžete ale stále získat.

Pro přístup do obsahu konference se musíte registrovat, nebo si rovnou koupit vstup.

Samotnou registrací získáte přístup do zkrácené verze všech 30 rozhovorů. Registrací také získáte test osobního brandingu zdarma, a přístup do komunity Personal Branding Group.

Pokud chcete plný přístup do nezkrácených verzí rozhovorů, musíte si koupit vstup. Tím také získáte další bonusové materiály, které vám pomohou vylepšit vaše komunikační dovednosti.

Váš přístup do obsahu konference bude časově neomezený.

Konference je rozdělena do tří bloků podle témat rozhovorů.

  • První blok je Blok Růst, který se zabývá budováním osobní značky pro zaměstnance.
  • Druhý blok je Blok Transformace, kde zjistíte, jak se nejlépe připravit na změny, které hýbou trhem práce, a jak se lépe orientovat v období kariérní změny.
  • Třetí blok je Blok Úspěch, ve kterém vám úspěšní podnikatelé poradí, jak správě komunikovat a budovat svou osobní značku jako podnikatel.

Můžete si koupit vstup do jednotlivých bloků, ale také máte možnost si koupit vstup do kombinace dvou bloků, nebo dokonce All Inclusive vstup do všech tří bloků najednou, který vám zajistí přístup do všeho, co vám konference může nabídnout.

Konferenci Personal Branding Summit 2019 vám přináší Cristina Muntean, autorka knihy Vy jako značka – Osobní branding pro kariérní růst. Bývalá ekonomická novinářka, úspěšná podnikatelka a lektorka strategické komunikace pro firmy i jednotlivce stojí za každým rozhovorem s hosty konference.

Jak konference probíhá