Jak to funguje

Obsah konference tvoří 30 rozhovorů s předními odborníky na trh práce, komunikaci a rozvoj kariéry + 8 bonusových vzdělávacích videí.

Jak získat přístup do rozhovorů a dalšího obsahu konference:

1) Registrujte se

Registrací se přihlásíte do našeho newsletteru a zároveň získáte přístup do zkrácených verzí všech rozhovorů konference. Po registraci získáte přístupové údaje do vašeho účtu, kde budete mít přehled o jednotlivých blocích, vašich objednávkách a vámi poskytnutých informací.

Jako poděkování Vám také pošleme test osobního brandingu zdarma.

Pokud s námi chcete komunikovat více, nabízíme vám možnost přidat se do naší uzavřené Facebookové skupiny Personal Branding Group.

2) Kupte si vstup

Chcete-li mít plný přístup do nezkrácených verzí rozhovorů, musíte si koupit vstup. Koupit si vstup můžete i bez toho, abyste se předtím zaregistrovali, účet se vám vytvoří během objednávky vstupu.

Koupí vstupu také získáte další bonusové materiály, které vám pomohou vylepšit vaše komunikační dovednosti.

Konference je rozdělena do tří bloků podle témat rozhovorů.

  • První blok je Blok Růst, který se zabývá budováním osobní značky pro zaměstnance.
  • Druhý blok je Blok Transformace, kde zjistíte, jak se nejlépe připravit na změny, které hýbou trhem práce, a jak se lépe orientovat v období kariérní změny.
  • Třetí blok je Blok Úspěch, ve kterém vám úspěšní podnikatelé poradí, jak správě komunikovat a budovat svou osobní značku jako podnikatel.

Můžete si koupit vstup do jednotlivých bloků, ale také máte možnost si koupit vstup do kombinace dvou bloků, nebo dokonce All Inclusive vstup do všech tří bloků najednou, který vám zajistí přístup do všeho, co vám konference může nabídnout.

3) Sledujte obsah konference

Sledovat obsah konference můžete kdykoliv a kdekoliv. Nejste nijak omezeni. Váš přístup není časově omezen.

Pokud jste se zaregistrovali a nekoupili si vstup do žádného bloku, tak budete mít přístup pouze do zkrácených verzí rozhovorů.

Pokud máte koupený jakýkoliv vstup na konferenci (ať už do jednoho, dvou či všech tří bloků najednou), tak budete mít přístup do plných verzí rozhovorů. Bonusové materiály naleznete na svém účtě.

Více informací o konferenci